Pētnieki atklāj 6 iemeslus, kāpēc vīrietis iemīlas

“Jūs nevarat vainot gravitācijas spēku pie tā, ka cilvēki iemīlas, ”Alberts Einšteins.

 Kāpēc vīrieši iemīlas? Kāds ir sievietes tips, kas salauž stiprākā dzimuma pārstāvi? Daudzas sievietes sapņotu uzzināt atbildes uz šiem jautājumiem.

Attiecību treneris Bobijs Palmers uzskata: “Vīrietis izjūt mīlestību, kas dzimst iekšā, kad viņš sāk domāt, ka ikdienas dzīvē attiecībās ar tevi var justies kā supervaronis. Kad viņš jūt, ka viņu pieņem, novērtē un saprot, un tajā pašā laikā viņš zina, ka viņš var jūs padarīt laimīgu … un tad viņš būs jūsu. Un tomēr viņš domā, ka tu esi karsta dāma! ”

Sievietes un vīrieši piedzīvo vienas un tās pašas emocijas, bet vīrietis iemīlas pavisam savādāk nekā sieviete. Pētnieki nosauc vairākus iemeslus, kas mudina vīriešus iemīlēties.

1. Viņa viņu pilnībā fascinē.

Vīrieši parasti pilnībā iemīlas sievietē. Viņas tēlā – viņas personība, balss – tā, kā viņa smejas … Mīlestības sākumā vīrieti sieviete pilnībā apbur.

EHarmony izpilddirektors Grants Langstons saka: “Cilvēks sāk izjust mīlestību, kad viņu piepilda noteikts emociju daudzums. Viņš pastāvīgi sazinās ar viņu un saprot, ka viņa ir laipnības, mīlestības, pieķeršanās,  jautrības, seksa un pozitīvp emociju pilna, un visas šīs īpašības viņā ir tik daudz, ka viņu kopējā kombinācija liek vīrietim justies mīlestības pilnam. Vienu brīdi viņam galvā ienāca doma: “Jā, es iemīlējos šajā sievietē.” Viņš varbūt nesaprot, kāpēc, bet viņa prāts un sirds pēkšņi viņā atrod kaut ko īpašu. ”

Spēcīgākā dzimuma pārstāvji ļoti reti iemīlas individuālās sievietes īpašībās

 

2. Viņam šķiet, ka viņš var sniegt viņai laimi.

Viens no iemesliem, kas liek vīriešiem zaudēt galvu, ir tas, ka viņš jūt, ka viņam ir vara dot viņai laimi. Abi dzimumi mīlas attiecībās sapņo par vienu un to pašu. Kad divi cilvēki kļūst tuvāki, katrs no viņiem spēj padarīt partneri laimīgu.

Un, ja vīrietis jūt, ka viņš spēj dot laimi sievietei, viņš jūt arī to, ka viņa spēj dot laimi arī viņam.

Lasi arī: Psiholoģisks triks, kas palīdz panākt, ka otrs cilvēks tevī iemīlas jau pēc dažām minūtēm

 

3. Kad sieviete ir atvērta attiecībām.

Neskatoties uz to, ka pēdējos gados plašsaziņas līdzekļi reklamē spēcīgas, neatkarīgas, nepieejamas un tomēr vilinošas sievietes tēlu, patiesībā vīriešus galvenokārt piesaista meitenes, kuras ir atvērtas mīlestībai.

“Kas vīrietim liek just mīlestību, patiesībā ir spēcīga emocionāla saikne. Ja jūs jūtaties ērti ar cilvēku, vienlaikus paliekot atvērts un neaizsargāts, jūs, visticamāk, iemīlēsit viņu. Cilvēkiem jājūtas savienotiem ar citiem, lai sienas ap viņiem sabrūk. Un pēc sienu sagraušanas parādās visi apstākļi, lai mēs izjustu patiesu mīlestību, ”sacīja treneris Džeimss Cena.

Vīrieši nevēlas iemīlēties ar barjerām. Pētnieki uzskata, ka stiprā dzimuma pārstāvji siltāk izturas pret tām sievietēm, kuras ir pret viņiem atvērtas.

 

4. Tas, kā viņš jūtas viņai blakus

Vēl viens nosacījums, kādā vīrietis var viegli iemīlēties, ir tas, ja viņš jūtas laimīgs, mīlestības pilns, siltuma piepildīts, sazinoties ar viņu. Ja viņš jūt, ka sieviete ir gatava saprast un pieņemt viņa emocijas.

Vīriešiem patīk just, ka sieviete pieņem viņu un viņa jūtas.

 

5. Sieviete nebaidās pieņemt dzīves dāvanas

Vīriešiem ļoti patīk mīlošās dāmas, kuras atbild “jā” uz visu, ko viņai piedāvā dzīve. Sieviete, kura vēlētos nobaudīt jaunus un neparastus ēdienus, izpētīt jaunas vietas un apmeklēt jaunas valstis un pilsētas.

“Ir svarīgi atrast cilvēku, kurš iederēsies tavā dzīvē bez lielām grūtībām. Vīriešiem patīk pavadīt laiku kopā ar sievietēm, kas viņu dzīvi padara ērtāku, taču šīs nav dāmas, kuras viņi ir gatavi saukt pie ALTĀRA. Iekārojamas sisevietes atbildēs: “Jā, es centīšos izmēģināt neparasto ēdienu, ko viņš mīl, nodarbošos ar sportu, kuru viņš mīl, došos uz vietām, ko plānoja apmeklēt!” Tas liek vīrietim justies mīlētam, saka redaktore Katleja Šrokenšteina.

6. Mērķis un aizraušanās.

Mīlestības pilnu vīrieti piepilda kaislība, un jo spēcīgāka tā ir, jo vairāk viņš jūt mīlestību sevī. Ja dāma precīzi zina, ko viņa vēlas no dzīves, vīrietis saprot, ka viņš vēlas pavadīt visu savu dzīvi kopā ar viņu.

Lasi arī: 5 īpašības, kuras vīriešiem patīk sievietēs (izņemot skaistu izskatu)

Vīriešu jūtas bieži paliek noslēpums aiz septiņām slēdzenēm, jo ​​sabiedrība netiek mudināta, kad viņš atklāti runā par tām. Turklāt visi vīrieši zina, ka sevī viņi var izjust tikpat dziļas sajūtas kā sievietes.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru