Pilnmēness aprīlī: ko tas mums nesīs un kam jābūt piesardzīgiem

Aprīļa Pilnmēness būs Skorpiona zīmē, un šis periods var būt diezgan bīstams. Kopš seniem laikiem Pilnmēness ir īpašs laiks, kad notiek daudzi nozīmīgi notikumi un cilvēki saņem svarīgas zīmes.

Kad aprīlī iestāsies Pilnmēness un kas mūs gaida šajā laikā, lasiet tālāk.

Kas zināms par Pilnmēnesi aprīlī

Pilnmēness ir astronomiska parādība, kad Mēness atrodas pretī Saulei debess sfērā un tā disku pilnībā izgaismo saules gaisma. Šī parādība notiek regulāri, reizi mēnesī, un jau kopš seniem laikiem cilvēki ir novērojuši Mēness ciklu.

Pilnmēness debesīs parādīsies 24. aprīlī, trešdien. Maksimums šoreiz būs naktī – pulksten 01:51. Tas notiks 16. Mēness dienā, un Mēness atradīsies Skorpiona zīmē.

Aprīļa Pilnmēnesi dēvē arī par Rozā Mēnesi, jo Amerikas pamatiedzīvotāju apvidos šajā laikā sāk ziedēt rozā krāsas Šilohas flokši. Citi šī Mēness nosaukumi ir Ziedu Mēness, Izaugsmes Mēness.

Kā šis Pilnmēness mūs ietekmēs

Pilnmēness periodu var izmantot, lai rastu mieru, iekšējo harmoniju un dziļāku saikni ar dabu. Rozā Mēness ietekme uz mūsu labsajūtu var būt ievērojama. Jutīgiem cilvēkiem var rasties miega problēmas, aizkaitināmība vai pasliktināties garastāvoklis.

Pilnmēness Skorpionā (ūdens zīme) ir saistīts ar cilvēka emocionālo sfēru, zemapziņas noslēpumiem. Skorpions ir viena no spēcīgākajām Zodiaka zīmēm, kas atbild par dzīvības un Nā*es jautājumiem, kaislību, lielu naudu un varu.

Lasi vēl: 5 pazīmes, kas liecina, ka cilvēks izrāda simpātijas sarakstē

Pilnmēness priekšvakarā, pilnbriedā vai tūlīt pēc tā var notikt nepatīkami notikumi – tie norādīs, kurām dzīves jomām jāpievērš uzmanība. Centies neko nelaist garām.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Zeltene grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

Vai vari pateikt no kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 53%

0%

Tas ir arī atbrīvošanās laiks no visa liekā, labākais brīdis, lai izbeigtu novecojušās saites. Var izpausties personības ēnas puses, parādīties negatīvisms visos dzīves apstākļos. Centieties pārvarēt visas grūtības.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Leave a Comment