Gribēju atgriezties mājās uz Ziemassvētkiem, bet mani tur negaida ne meita, ne znots

Dodoties uz ārzemēm, daudzi sapņo nopelnīt naudu un uzbūvēt savu māju lielai ģimenei. Taču bieži vien šie sapņi pārvēršas par lielu vilšanos. Un tā tas notika ar mūsu stāsta varoni. Viņa daudzus gadus strādāja, lai īstenotu savu sapni par mājām. Bet tagad viņa saprata, ka tas viss bija velti.

Varbūt jūs nevienu nepārsteigsiet ar manu stāstu. Es devos uz ārzemēm pirms vairāk nekā 15 gadiem. Tad vīrs mani pameta, un mana meita tikko apprecējās. Vēlējos mazliet mainīt situāciju un palīdzēt meitai ar mājokli. Es viņiem nosūtīju visu nopelnīto naudu. Mēs vienojāmies, ka es nopelnīšu naudu, un viņi uzcels māju lielai ģimenei, kurā es varētu dzīvot vecumdienās.

Lasi arī: Zvaigžņu prognoze nedēļai no 2022.gada 26. decembra līdz 2023. gada 1. janvārim

Meita uzreiz teica, ka znots pārvaldīs naudu. Man nebija iebildumu, viņš ir gudrs cilvēks. Viņi nolika naudu, lēnām sāka būvēt. Mēs pārcēlāmies uz jaunu māju apmēram pirms 5 gadiem. Mani nedaudz satrauca tas, ka znots pats visu sastāda. Galu galā nauda mājai ir mana, un viņi visu šo laiku dzīvoja manā dzīvoklī. Bet mana meita mani nomierināja. Viņa teica, ka tā būs vieglāk.

Turpinājums nākošajā lapā…

COMMENTS

Leave a Comment