Kopš sāku labi pelnīt, attiecībās ar vīriešiem nav klājies labi, nevaru ciest kungus, kuri neko nav sasnieguši

Cik vajadzētu nopelnīt vīrietim, lai uzturētu trīs cilvēku ģimeni? Jautājums ir diezgan aktuāls un, jāatzīst, peldošs. Skaitļi visā pasaulē atšķirsies; pat vienā pilsētā ģimenēm ir dažādas vajadzības. Iemesls ir skatījums uz dzīvi, sociālais komponents, dzīves apstākļi, pat konkrēta ģimenes locekļa Vese***as stāvoklis. Tajā pašā laikā ģimenes tēvam pastāvīgi jānes mājā nauda neatkarīgi no viņa iespējām un situācijas darba biržā. Vai tas ir viegli? Protams, nē.

Lasi arī: Teicieni par zvaigžņu zīmēm, kas atspoguļo visu to būtību

Lasi arī: Fin***u zvaigžņu prognoze nedēļai no 2023. gada 6. novembra līdz 12. novembrim: Dvīņi saskarsies ar nozīmīgiem notikumiem, Mežāzim nāksies pielāgoties pārmaiņām!

Tajā pašā laikā sieviete var brīvi izvēlēties, vai doties uz darbu, lai iemaksātu ģimenes budžetu, vai palikt mājās. Vismaz tā ir tradicionālajās ģimenēs izmantotā prakse. Taču nevajadzētu aizmirst arī par situācijām, kad vientuļās sievietes pašas var nodrošināt savu ģimeni finansiāli, bez vīra atbalsta. Un šeit rodas godīgs jautājums: kā viņām vajadzētu uzvesties ģimenes hierarhijas ziņā. Kāpēc tipiska dzīvesbiedra mājas darbi, ja viņa laika minūte tīrīšanas brigādei maksā vairāk nekā stundu?

Cik vīrietim vajadzētu nopelnīt?

Pēdējā laikā arvien vairāk sāku pieķert sevi pie domas, ka mūsu pasaule un sabiedrība ir veidota tā, lai padarītu dzīvi ērtāku vīriešiem. Un neuzbrūciet man ar dusmīgiem komentāriem, sakot, ka vīrieši strādā vairāk un viņu uzdevumi ir grūtāki nekā sievietēm. Es runāju par ērtībām. Tādā ziņā, ka spriediet paši, vīrietis ir tas, kurš izlemj, kur vest sievieti uz randiņu, viņš arī norāda, kas viņai jādara ikdienā un ne tikai. Tajā pašā laikā, kāds ir viņa galvenais uzdevums: atnest naudu un kaut nedaudz parūpēties par sevi? Nopietni?

Apmēram 30 gadu vecumā esmu bijusi dažādās attiecībās. Man izdevās kādu laiku dzīvot kopā ar romantisku neveiksminieku. Viņš nemaz nezināja, kā nopelnīt naudu, viss, ko viņš darīja, bija tikai mēģināt piepildīt savu sapni: kļūt par slavenas mūzikas grupas dalībnieku. Viņš pavadīja dienas mēģinājumos un pēc tam turnejā dažādos vietējos kultūras centros. Tas ienesa minimālo naudu, bet es viņu mīlēju tieši tādu, kāds viņš bija. Es gaidīju un cerēju, ka vai nu viņš sasniegs savu mērķi, vai arī nāks pie prāta un nomierināsies. Beigās man tas tā apnika, ka es pati viņu pametu. Tajā pašā laikā viņš nemēģināja mani atgriezt.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment