Pastāstiet man, kā atņemt vīrieti un ātri piespiest uz šķiršanos, nav spēka gaidīt

Ir sievietes, kuras nopietni domā par to, kā atņemt vīrieti no ģimenes. Jūsu tiesības viņus nosodīt. Bet ko darīt, ja runa ir par patiesu mīlestību? Marija jau vairākus gadus ir saimnieces lomā. Tajā pašā laikā mīļotais negrasās šķirties no sievas. Vai meitenei ir tiesības veikt ārkārtējus pasākumus, lai iegūtu vīrieti, lasiet tālāk rakstā.

Pirms trim gadiem es satiku savu sapņu vīrieti. Tas notika bārā, un starp mums uzreiz uzliesmoja dzirkstele. Pēc kopā pavadīta vakara mēs devāmies uz manu māju. Man likās, ka šo cilvēku pazīstu visu mūžu. Šī ir sava veida dvēseles radinieka sajūta, ja vēlaties.

Tajā brīdī es pat nevarēju iedomāties, ka manam jaunajam kompanjonam ir sieva. Viktors man par to pastāstīja tikai pēc mēneša, kad jau mēs bijām nopietnās attiecībās. Un es, muļķe, neko nenojautu. Lai gan mēs vienmēr tikāmies it kā slepus: dažreiz manā mājā, dažreiz viesnīcā, kur viņš īrēja istabu.

Kad uzzināju par Viktora laulību, sapratu, ka esmu kļuvusi par viņa mīļāko. No vienas puses, sirdsapziņa mani mocīja. Nebiju domājusi, ka kādreiz uzņemšos šādu lomu. No otras puses, es vienkārši gribēju būt laimīga. Blakus šim vīrietim es biju tieši tāda.

Lasi arī: 4 zvaigžņu zīmju pārstāvji, kas kļūs bagāti 2023. gada janvārī

Redzēju, ka Viktoram ar mani viss ir kārtībā. Mēs ne tikai izbaudījām viens otru, bet arī runājām par visu pasaulē. Es par Viktoru zināju burtiski visu, sākot ar bērnības atmiņām un beidzot ar to, kā viņš satika savu sievu. Viņiem nebija bērnu. Un tas mani nomierināja.

Es patiesi ticēju, ka agri vai vēlu viņš viņu pametīs. Sākumā es pat nemēģināju uz to dot mājienus. Es gribēju saprast, ko Viktors vēlas no mūsu attiecībām. Taču laika gaitā nekas nav mainījies. Mēs turpinājām tikties slepeni, mēs bija reizes, ka neredzējām viens otru nedēļām ilgi, un tad viņš atkal deva ziņu par sevi, it kā nekas nebūtu noticis.

Turpinājums nākošajā lapā…

COMMENTS

Leave a Comment